Kontaktuppgifter

Kundtjänst & Support

Har du frågor kring en specifik värdering eller särskilda bilmodeller, vänligen mejla vår kundtjänst på kundtjanst@bilpriser.se.

Till kundtjänst vänder du dig även med förfrågningar gällande användarkonton samt för att få prata med säljare.

Besöksadress:

Bilpriser
Fältmätargatan 19
721 35 Västerås

Postadress:

KVD Bilpriser AB
Kilsgatan 4
411 04 Göteborg
Vi som jobbar med Bilpriser

Kundtjänst & Support

Pontus Dahl
010-16 73 070
pontus.dahl@bilpriser.se

Försäljning

Mikael Möller
073-942 15 13
mikael.moller@bilpriser.se

Senior Sales Advisor

Giovanni Fuca
073-153 08 33
giovanni@smart365.se

Senior analytiker

Markus Carlsson
0735-58 31 54
markus.carlsson@bilpriser.se

Data scientist

Fredrik Jonsson
010-16 73 070
fredrik.johnsson@bilpriser.se

Senior analytiker

Karl Wahlin
070-971 90 96
karl.wahlin@bilpriser.se

Senior utvecklare

Morgan Fallbrink
073-420 08 88
morgan@smart365.se

Senior utvecklare

Lars Söderholm
073-942 15 11
lars@smart365.se

Senior utvecklare

Göran Andersson
073-942 15 12
goran@smart365.se
På Bilpriser använder vi cookies för att ge dig bästa möjliga kundupplevelse. Genom att fortsätta accepterar du att cookies används. Se mer i vår policy kring cookies. Jag förstår